Українська
Гаряча лінія:
0 800 212023
ДНК ТЕРРА - 25 років разом!
img
05
02.2023

ДНК ТЕРРА - 25 років разом!

Наша мета – підтримати тих, хто зараз цього потребує найбільше!

До Дня Народження Компанії ТЕРРА запускає благодійний марафон разом з фондом Лілії Ребрик для допомоги тим родинам, яким вдалося вирватися з тимчасової окупації, які опинилися у скрутному становищі, багатодітним родинам, сім’ям з хворими дітками та всім українцям які цього потребують.


Як приєднатися? 

Ви долучаєтесь до нашої спільної справи просто купуючи продукцію ТМ «ТЕРРА», ТМ «GO.TO.VO…» та ТМ «Джо» у супермаркетах України або в інтернет-магазині. 

2,5 % з кожної проданої пачки у період з 6.02.23 по 31.03.23 включно, буде передано у благодійний фонд Лілії Ребрик у вигляді продуктів харчування по закінченню строку проведення акції. 


Які продукти ми будемо передавати?


Гранола ТМ «ТЕРРА» – продукт, який не потребує приготування, поживний та смачний. Підходить усій родині, зручно куштувати де б ти не був.

Каші миттєвого приготування ТМ «ТЕРРА» - залити окропом, ретельно перемішати — 2-3 хвилини, і смачний та поживний перекус готовий. Широкий вибір каш на будь який смак, як солодких, так і солоних.

Супи-пюре ТМ «GO.TO.VO…» - це повноцінна перша страва, яку не потрібно варити, достатньо просто залити гарячою водою та перемішати - ГОТОВО! Без консервантів та штучних барвників. Поживна, смачна, гаряча страва! 


Слідкувати за результатами ви зможете на наших офіційних сторінках у соцмережах.