Українська
Гаряча лінія:
0 800 212023
Акція #манкатерра
img
24
01.2022

1. Загальна інформація про Акцію

1.1. Загальні строки проведення Акції: з «24» січня 2022 року по «06» лютого 2022 року включно.

1.2. Акція проводиться на всій території України окрім тимчасово окупованої території АР Крим та територій проведення ООС.

1.3. Учасником Акції може бути будь-який громадянин України, якому на момент проведення Акції вже виповнилось 18 років.

1.4. Умови Акції:

1.4.1. Купити манну кашу "Semolina" миттєвого приготування з вершками та малиною або абрикосом ТМ ТЕРРА (далі "Semolina") в торговій мережі АТБ.

1.4.2. Зробити фото упаковки "Semolina" в будь яких умовах за виключенням внутрішнього торгового приміщення мережі АТБ.

1.4.3. Опублікувати фото упаковки "Semolina" у своєму профілі або в коментарі до цього допису в соціальних мережах Facebook, Instagram, Tik-Tok.

1.4.4. Опублікувати хештег #манкатерра у своєму профілі або в коментарі до цього допису в соціальних мережах Facebook, Instagram, Tik-Tok.

1.4.5. Залишити напис «Беру участь» у коментарі під цим дописом в соціальних мережах Facebook, Instagram, Tik-Tok.

1.4.6. Один Учасник може зробити та опублікувати будь-яку кількість фотографій з хештегом, але у розіграшу буде приймати участь один коментар. У розіграші один учасник може виграти виключно один сертифікат.

1.4.7. На час проведення конкурсу сторінка має бути не приватною, щоб мати можливість перевірити виконання всіх умов Акції.

1.5. Призи акції: 20 сертифікатів по 500 грн. кожний, на придбання продукції в фірмовому інтернет-магазині компанії «ТЕРРА» (lavka.terra.ua).

1.6. Визначення Учасників Акції, які здобувають право на отримання сертифікату здійснюється шляхом випадковоі вибірки за допомогою сервісу (сайту) www.random.org серед усіх Учасників.

1.7. Розіграш відбудеться 7 лютого 2022 року о 19:00. Результати розіграшу будуть опубліковані на сторінках соціальних мереж компанії «ТЕРРА»: https://www.facebook.com/terra.good.food, https://www.instagram.com/terra.food.story.

1.8. Кожен сертифікат передається переможцям Акції у вигляді індивідуального промокода. Промокод буде надіслано переможцю у вигляді смс на його особистий мобільний номер, або на особисту електрону скриньку (e-mail).

1.9. Сертифікатом (промокодом) на 500 грн. для придбання товарів в інтернет-магазині www.lavka.terra.ua можна буде скористатися одноразово. У випадку замовлення на суму меншу за 500 грн. – сертифікат вважається використаним. У випадку замовлення на суму більшу ніж 500 грн. – покупець сплачує різницю згідно умов оплати в інтернет-магазині www.lavka.terra.ua в розділі «Оплата і доставка».

1.10. Учасник Акції надає згоду Організатору Акції на збір та обробку своїх персональних даних для цілей, зазначених в цих Правилах. Також, учасник Акції, надає згоду на безоплатне використання його імені, прізвища, номеру телефону, фотографії, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т.ч. право публікації (в т.ч. його імені та фотографії) в засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо та відеоматеріалах, інтерв'ю зі ЗМІ, розповсюдження в мережі Інтернет.